Yeni bir online sisteme ihtiyac var

Kullanıcı avatarı
ken
Değerli Üye

Re: Yeni bir online sisteme ihtiyac var

Mesaj gönderen ken »

Mame emulatörlü karşılıklı oynanan online bir oyun sistemi olsa yeter.

lorbek
Teğmen

Mesaj gönderen lorbek »

ben bu yazilim islerinden hic anlamam, kan günde böyle bir pragram hazirlanir ve ne kadar ücret tutar , bu isi bilen arkdaslar bu konuyu arastirabilirmi

Kullanıcı avatarı
ken
Değerli Üye

Mesaj gönderen ken »

Sanırım epey uzun sürer.Uzun sürerden kastım 3-4 ay tahminim.Sanırım 20 bin lira yeterli.
Edit:
Başka bir forumda biri fightcade benzeri sistem yapmak için yüz yüze görüşelim dedi.Yüz yüze görüşme imkanı yok.Şehirler farklı.Ön çalışmadan falan bahsetti.Ön çalışma tamamsa okey dedi.Fightcaden bahset dedi,konuyu aç dedi.Özelliklerden bahset dedi.Fiyat vermedi.Yazılım firması varmış.Yazılım firmalarıyla görüşmek lazım.Mutlaka mame emulatörlü karşılıklı online oyun platformu yapan biri çıkar.Sanırım 20 bin liraya yaparlar.Yazılımcı firmanın sahibine mail attım.

lorbek
Teğmen

Mesaj gönderen lorbek »

ken yazdı:
29 Tem 2018, 07:11
Sanırım epey uzun sürer.Uzun sürerden kastım 3-4 ay tahminim.Sanırım 20 bin lira yeterli.
Edit:
Başka bir forumda biri fightcade benzeri sistem yapmak için yüz yüze görüşelim dedi.Yüz yüze görüşme imkanı yok.Şehirler farklı.Ön çalışmadan falan bahsetti.Ön çalışma tamamsa okey dedi.Fightcaden bahset dedi,konuyu aç dedi.Özelliklerden bahset dedi.Fiyat vermedi.Yazılım firması varmış.Yazılım firmalarıyla görüşmek lazım.Mutlaka mame emulatörlü karşılıklı online oyun platformu yapan biri çıkar.Sanırım 20 bin liraya yaparlar.Yazılımcı firmanın sahibine mail attım.
emegin icin tesekürler, 20 bin lira büyük para ama bu parayi reklam vs cikarmanin bir yolunu bulmasi lazim

Kullanıcı avatarı
palma
Teğmen

Mesaj gönderen palma »

beyler haydi birileri elini tasin altina soksun, adam gibi bütün konsol oyunlarini multiplayer oynayabilecegimiz bir sistem yapilmasi gerekiyor artik.

cinlilerin yaptigi gotvg. retroarch emulatörü kullaniyor,

Kullanıcı avatarı
ryuji
Değerli Üye

Mesaj gönderen ryuji »

dostum iyi güzel diyorsun da bu siteye ne kadar teşekkür etsek azdır. ama malesef buradaki üyeler bile sitemize destek olmak amacıyla günde bir kere bile reklamlara tıklamıyorlar kaldiki yerli bir sistem olacak. yanlış anlamayın ben de çok istiyorum ama zor palma lkardeş

baskayok54
Teğmen

Mesaj gönderen baskayok54 »

arkadaşlar haklı

Kullanıcı avatarı
RobinsonC
Binbaşı

Mesaj gönderen RobinsonC »

Harika bir fikir,
Hiç bir bilgi yoktur ki güç sayılmasın,