Arcade nostalji retro

Kullanıcı avatarı
ryuji
Değerli Üye

Re: Arcade nostalji retro

Mesaj gönderen ryuji »

sanırım maximus programı ya da Hyperspin. emulatörü kullanıyır.
Edit:
[color=#FF0000]
Edit:
[/color]ben bi aralar uğraştım ama içinden çıkamadım göze hitap eden bir emulatör ama ben şahsen illa arcade stick alacaksan qanba ya da madcatz türü kaliteli arcade stick al. videodaki bana göre pek kullanışlı değil yinde de seçim senin.

Kullanıcı avatarı
ryuji
Değerli Üye

Mesaj gönderen ryuji »

Arcadepunk diye bir site var ordan çeşitli emulatörlere ulaşabilirsin. benim vaktim olsa indirip test edecem. ama dediğim gibi emulasyon türkiyenin büyük mame emulatörü var buna bin çeker.

Kullanıcı avatarı
ryuji
Değerli Üye

Mesaj gönderen ryuji »

gerek pandora box olsun gerek hypersin ikisi de tema olarak güzel emulatörler. ben indirdime hypersini ama benim pc kaldırma onun için arayüz olarak sana kesin bi şey diyemem. sana link atıyorum indir dene dostum
https://www.mediafire.com/file/qg0si34s ... 9B.7z/file
En son ryuji tarafından 16 Şub 2020, 22:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
palma
Teğmen

Mesaj gönderen palma »

ryuji yazdı:
16 Şub 2020, 21:32
gerek pandora box olsun gerek hypersin ikisi de tema olarak güzel emulatörler. ben indirdime hypersini ama benim pc kaldırma onun için arayüz olarak sana kesin bi şey diyemem. sana link atıyorum indir dene dostum
https://www.mediafire.com/file/qg0si34s ... 9B.7z/file
bu hypersin , ben zamaninda cok ugrastim, hep sonunda hata verdi, bunu modlayip hazir hale getirebilecek biri varmi ?

Kullanıcı avatarı
ryuji
Değerli Üye

Mesaj gönderen ryuji »

arkadaşlar var bi sorayım ama bir sonuç çıkarmı bilmiyorum

“Diğer Sistemler” sayfasına dön