Androıd Cihazlara Sega Nes Gba Gbc Mameplus Arcade Dreamcast V.S Tüm Emilatörler Tek Yazılımda Kasma Derdı Yok

Kullanıcı avatarı
melihorm
Üsteğmen
Türkiye

Androıd Cihazlara Sega Nes Gba Gbc Mameplus Arcade Dreamcast V.S Tüm Emilatörler Tek Yazılımda Kasma Derdı Yok

Mesaj gönderen melihorm » 26 May 2018, 23:59

android cıhazlar ıcın happy chick emulator mame den tutunda sega 8 bit nes v.s yer kaplamıyor.hemen hemen cogu gamepad ve joysticki bluetooth yada kablolu v.s hıc farketmez destekliyor.google playstorede bulunmaz.4 yıldır kullanıyorum sorunsuz oyunlar hıc yer kaplamıyor.hafıza kartına yuklenebılıyor.

https://mega.nz/#!tolWCBAJ!OLSAgCXMvL8Q ... SO_FrlIZj4

http://www.happychick.hk/index.html
En son melihorm tarafından 01 Haz 2018, 11:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
K.R.N Elektronik Ve Bilgisayar Sistemleri

Bilginizi Paylaşın Kendinize Saklamayın Mezara Götürmeyin İlim Mezarda Hicbir İşe Yaramaz
İlim Paylaşıldıkca Gelişiriz.Kendimize Saklayarak Değil

Kullanıcı avatarı
ryuji
Değerli Üye
Türkiye

Re: ANDROID CİHAZLARA SEGA NES GBA GBC MAMEplus ARCADE DREAMCAST V.S TÜM EMİLATÖRLER TEK YAZILIMDA KASMA DERDI YOK

Mesaj gönderen ryuji » 27 May 2018, 00:42

Bir tablette deniyelim bakalim

Kullanıcı avatarı
melihorm
Üsteğmen
Türkiye

Re: ANDROID CİHAZLARA SEGA NES GBA GBC MAMEplus ARCADE DREAMCAST V.S TÜM EMİLATÖRLER TEK YAZILIMDA KASMA DERDI YOK

Mesaj gönderen melihorm » 27 May 2018, 00:53

çalişiyor denenmıştir :D takıldıgın bır yer olursa yardımcı olurum
K.R.N Elektronik Ve Bilgisayar Sistemleri

Bilginizi Paylaşın Kendinize Saklamayın Mezara Götürmeyin İlim Mezarda Hicbir İşe Yaramaz
İlim Paylaşıldıkca Gelişiriz.Kendimize Saklayarak Değil

Dreamcast
Teğmen
Türkiye

Re: Androıd Cihazlara Sega Nes Gba Gbc Mameplus Arcade Dreamcast V.S Tüm Emilatörler Tek Yazılımda Kasma Derdı Yok

Mesaj gönderen Dreamcast » 22 Haz 2018, 10:21

Merhabalar bende jxd s192k el konsolu var android isletim sistemli boot isteyen dreamcast oyunlarini reicast emulatoruyle oynamak istiyorum mesele virtua strike futbol oyunu acmiyor cozumunu biliyormusnuz acaba tesekkurler

Kullanıcı avatarı
ryuji
Değerli Üye
Türkiye

Re: Androıd Cihazlara Sega Nes Gba Gbc Mameplus Arcade Dreamcast V.S Tüm Emilatörler Tek Yazılımda Kasma Derdı Yok

Mesaj gönderen ryuji » 23 Haz 2018, 13:48

Ben de denedim güzel bir apk kasmıyor ama kof serisi oynanmıyor bu kötü iste

Siyah Kartal 1903
Teğmen
Türkiye

Mesaj gönderen Siyah Kartal 1903 » 03 Tem 2018, 03:42

Arkadaşlar Eski Bir Oyun Vardı Miss World 96 Diye Kadın Soyma Oyunu Acaba Onuda Paylaşırmısınız Emülatör Ve Room unu

Kullanıcı avatarı
Robert
Admin
Türkiye

Mesaj gönderen Robert » 08 Eki 2018, 16:07

Hiç bir oyunu açmayan saçma sapan bir uygulama...

“Android Oyunları” sayfasına dön