Selamlar Robinson Crusoe

Kullanıcı avatarı
RobinsonC
Binbaşı

Selamlar Robinson Crusoe

Mesaj gönderen RobinsonC »

Merhaba ben Crusoe Robinson Crusoe,

Gaziantepliyim adım Abdullah 36 yaşında ticaret ile uğraşan evli 2 çocuk babasıyım,

Gençliğim Atari salonların da geçti, :) Gaziantep te benim gibi 5-6 arkadaşım var 2-3 yıl öncesine kadar sık sık eski takıldığımız bir atari salonuna giderdik, gerçi ondan da bir tane kaldı, şimdi onada gidemiyoruz artık,herkes iş güç derdin de,

Yeni oyunları hiç sevmem işimde olmaz konsol filan hikaye geliyor, sadece Starcraft serisi hariç,

Emulasyon oyunları eski atari makinalarının tadını vermiyor, ama buranın ortamı kaliteli eski günlerime anılarıma götürüyor beni,

Zamanın da deli danalar gibi mk3 ultime, metal slug, snow brow 2 oyunlarının kitabını yazmışımdır abartmıyorum oynadığım seviye de ve yetenekte insan sayısı şehrim de 1 elin parmaklarını geçmezdi, :)

Yüksek derece de dikleksim var konularda mesajlar da sık sık yazım hatası eksik kelime yapabilirim bunun için şimdiden özür bilerek yaptığım bir şey değildir,

İyi forumlar dilerim herkese,
Hiç bir bilgi yoktur ki güç sayılmasın,

sco2df
Değerli Üye

Re: Selamlar Robinson Crusoe

Mesaj gönderen sco2df »

Selamlar Robinson Crusoe. Atari salonu kültürü çoktan öldü ne yazık ki ve bizim gibi eskiler de ayda yılda bir gittiği için atari salonunda karşılaşamıyor. Tanıdıklarla ara sıra gidelim desek, eski makinelerin yerinde yeller esiyor. Zamanın getirdiği değişimi görüyoruz ve buna karşı hiçbir şey yapamıyoruz. Hani yaşlılar anlatır ya eskiden şöyleydi böyleydi diye, sanırım aynı durumdayız. İlgilendiğimiz oyunlar, ortamlar artık nostalji oldu.

“Tanışma Merkezi” sayfasına dön