sco2df

sco2df
Değerli Üye

sco2df

Mesaj gönderen sco2df »

Retro Arcade oyunlarının yanında özellikle dövüş oyunlarını severim, oldschool diye tabir edilen tam bir... oldschool'um yani. Yani yaşlı okul öğrencisi, aslında tam olarak öyle değil, siz kelime anlamına takılmayın. Eskiden okula giderken gençmiş ama şimdi yaşlı, geri kafalı ama vizyon sahibi gibilerinden. Görüldüğü üzere anlatması zor, yaşamak lazım..
Not: Bu yazı yine bana ait olan başka bir yazıdan alıntıdır. Oldschool hareketi bunu gerektirir, minimum efor ve maximum etki. Buna kısaca kopyala yapıştır diyorlar ama konu o kadar basit değil dostum daha derin düşün. Bu tüyoyu da yeni yetişen Retro Arcade oyunlarını seven gençlerin daha iyi şeyler yapması adına veriyorum.
En son sco2df tarafından 20 Kas 2017, 17:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
bozyel67
Admin
İletişim:

Re: Herkese Merhaba

Mesaj gönderen bozyel67 »

Kışın buralar coşuyor =)
- Yeni MAME Rom İndirme Sitemiz: http://emulasyonturkiye.net/

Evde Kal!

sco2df
Değerli Üye

Mesaj gönderen sco2df »

Coşaaaarr :D

Sabahın köründe atari salonuna gitmişsin ve 3 jetonun var, ne oynardın?

Ben sayıyorum:

1- Shadow Dancer
2- Mortal Kombat Ultimate
3- Street Fighter II Champion Edition

Üç jetonla akşam ederim valla :D Taktik basit önce sevdiğin ilerlemeli bir oyunu oynuyorsun. Mortal Kombat'ta oyun sonunda ying yang' ı seçip Ermac'la oynayıp bir round'u zamanla yeniyor ya da yeniliyorsun oyun baştan başlıyor. (Bunu akşama kadar yapabilirsin). Sonra atari salonunun en kalabalık olduğu saatlere geliyorsun ve Street Fighter Champion Edition oynuyorsun en az 50 jeton yiyerek günü kapatıyorsun. Neden Champion Edition, en iyi oynadığım oyun o değildi ama en çok oynanan oyun oydu. Herkes oyunu bilirdi basit ve yavaştı atari salonuna gelen herkes, sen çok iyi de olsan cesaret eder oyununa girerdi.
En son sco2df tarafından 20 Kas 2017, 18:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
bozyel67
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen bozyel67 »

1- Alpha 1
2- Mortal Kombat 1
3- Cadash

Son oyunda zaman büyüsü yaparak sonsuz oynayabiliyordum. Rekorum 3 saat oyun 3 saat zaman sayacı. Öğlen 2 gibi çıkardım büyük ihtimal :)

Alternatif Son Oyun: Street Fighter EX Plus Alpha
PS1 den port edilmiş i vardı, kapışmaya girdin mi 3 saat, arcade mod 40 dk sürüyordu, loadlar falan kasıyodu baya makine :)
- Yeni MAME Rom İndirme Sitemiz: http://emulasyonturkiye.net/

Evde Kal!

sco2df
Değerli Üye

Mesaj gönderen sco2df »

Cadash ne oyundu be, o oyun beni geriyordu oynarken. Efil efil hadouken atmaya alışmışız ne yapalım. O oyun annemin çalıştığı yere yakın olan bir atari salonunda vardı. Annemin çıkışına gittiğimde oynardım. Senin ki yine iyiymiş öğlen 2 gibi çıkmak bence en iyisi, çok da abartmamak lazım aç bitap oralarda :D

Kullanıcı avatarı
Akuma
Yüzbaşı

Mesaj gönderen Akuma »

Sabahın köründe atari salonuna gitmişsin ve 3 jetonun var, ne oynardın?

Ben sayıyorum:

1- Shadow Dancer
2- Mortal Kombat Ultimate
3- Street Fighter II Champion Edition
Cevap aşağıdaki resimde....!

Resim
ZAFER'E GİDEN YOL FEDAKARLIKTAN GEÇER...!
AKUMA 2017
TRWE_2012
YAZILIM EDİTÖRÜ (Alaydan Yetişme...!)
REASMCODERİNG
Düzce_Akçakoca_2018

Kullanıcı avatarı
ken
Değerli Üye

Mesaj gönderen ken »

Samurai Shodown 5 Special'ı ben pek sevmedim.Bu oyunun en iyi oyunları:Samurai Shodown 2 ve 3.

sco2df
Değerli Üye

Mesaj gönderen sco2df »

Samurai Showown serisi iyidir ben 4'e kadar onadım. Atari salonunda 2'ye kadar oynadım, 5 de fena değil aslında ama oynayacak adam olmadığından mıdır nedir onu pek oynamadım.

parthenia74
Teğmen

Mesaj gönderen parthenia74 »

fightcade üzerinden sam sha 5 oyuncusu çok en az 20-30 kişi oluyor günlük

sco2df
Değerli Üye

Mesaj gönderen sco2df »

parthenia74 yazdı:
03 Şub 2018, 16:51
fightcade üzerinden sam sha 5 oyuncusu çok en az 20-30 kişi oluyor günlük
Oynadığım dövüş oyunlarını Arcade ortamında oynadım. O sebeple oynayacak adam olmadığından dedim. Oyun alışkanlıkları belli bir zamandan sonra zor değişir. Şu ara fighcade de kaç kişinin bu oyunu oynadığının bir önemi yok.

“Tanışma Merkezi” sayfasına dön